Hakkımızda

BOSSGARDEN

Firmamız 1993 yılında Candemir YILMAZ tarafından kurulmuş olup kalitesini ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek bugüne gelmiştir.Bünyemizde bulunan Aliminyum, sentetik rattan ,doğal rattan . teak masa tablaları ve teak masa takımları ile dış mekanda ihtiyaç duyulacak tüm ürünlerde hizmet verebilecek duruma gelmiştir.Yurt dışında ki fabrikamızda imal edilen ürünleri her geçen yıl yeni modellerle arttırarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.BOSSGARDEN siz değerli müşterilerimize daha kolay ulaşabilmek için sayısı yüzleri geçen bayiler ile Türkiye nin her tarafında hizmetinizdedir.firmamızdan alınan bütün ürünler 2 YIL BOSSGARDEN garantisi altındadır.

Dış mekan ürünlerimiz güneşten,sudan ,çamurdan .kardan kesinlikle etkilenmez. bu ürünlerde kullanılan polüretan kısımlar sarkmaya ve çökmeye karşı dayanaıklıdır. BOSS GARDEN dış mekan bahçe mobilyaları her türlü şartta rahat kullanım imkanı sağlar ..

 

Bossgarden HAKKINDA

Yurt içinde ve yurt dışında yer alan bahçe mobilyası üretim tesislerinde kendi tasarımı olan bahçe mobilyası modellerini üreten Bossgarden Türkiye'nin en büyük bahçe mobilyası toptancı ve üreticilerinden birisidir.